Im lepiej zadbasz o siebie dziś, tym lepszą jakość życia
podarujesz sobie na jutro i na kolejne sto (lub więcej) lat.


Life Institute

Holistyczna Ocena

Proces zaczyna się od analizy Twojego stanu zdrowia i wywiadu medycznego. Sprawdzimy szeroki zakres wskaźników zdrowotnych takich jak biomarkery stanu zdrowia, biomarkery DNA, wskaźniki metaboliczne, poziom hormonów i odporności organizmu, poziom energii, kondycja fizyczna i psychiczna, a także codzienne nawyki i przyzwyczajenia.

Żyj długo i zdrowo!

Aby osiągnąć ten cel, należy przede wszystkim podejmować świadome decyzje dotyczące kwestii, które mają wpływ na jakość i długość życia, tj.: sposobu odżywiania, jakości snu, aktywności fizycznej, radzenia sobie ze stresem, relacji międzyludzkich oraz ciągłego rozwoju.

Rozwiązania na cały rok

Staramy się pomóc Ci skutecznie zrealizować noworoczne postanowienia. Detoks, nowa dieta, regeneracja? Żaden problem, będziemy dla Ciebie partnerem pomagając Ci na każdym kroku skutecznie osiągać postawione sobie cele. Wspólnie zbudujemy holistyczny plan działania na każdy dzień w roku.

Twoja podróż

Towarzyszymy Ci na ścieżce do zdrowszego życia...

Nasze podejście

Wspólnie z Tobą opracowujemy dedykowany plan opieki zdrowotnej charakteryzujący się holistycznym podejściem uwzględniającym działania profilaktyczne, innowacyjne rozwiązania i mało bądź całkowicie nieinwazyjne metody.Holistyczne podejście

Wiemy, że skuteczne rozwiązania nie zawsze są oczywiste. Dzięki holistycznemu podejściu kompleksowo oceniamy Twoje potrzeby i stan. W efekcie współpracy Zespołu Life stworzymy dedykowane dla Ciebie rozwiązania.

Profilaktyka

Stawiamy na profilaktykę. Naszym priorytetem jest stworzyć warunki, dzięki którym uchronisz się przed chorobą zamiast musieć ją leczyć.

Personalizacja

Każdy jest dla nas wyjątkowy, dlatego wszystkie plany prozdrowotne są dostosowane do indywidualnych potrzeb, uwarunkowań i celów naszych Pacjentów.

Innowacje

Członkowie naszego zespołu medycznego biorą udział w wielu badaniach naukowych i nieustannie doskonalą swoją wiedzę. Dzięki temu proponujemy Pacjentom najnowocześniejsze i nierzadko przełomowe rozwiązania i terapie.

Nieinwazyjne metody

Jesteśmy głęboko zakorzenieni w medycynie regeneracyjnej, która oferuje najnowocześniejsze nieinwazyjne lub minimalnie inwazyjne procedury medyczne.

Życie musi mieć jakość!

Nasze podejście skupia się na poprawie jakości życia. Przez holistyczne okulary patrzymy na stan zdrowia i samopoczucie naszych Pacjentów, by móc skutecznie wspierać ich na ścieżce ku lepszemu życiu.

 

Dobre Samopoczucie

W naszym holistycznym podejściu stosujemy nowoczesną diagnostykę, w ramach której łączymy najwyższej jakości badania laboratoryjne, kompleksowe testy genetyczne oraz naturopatię.

Właściwe Odżywianie

Stosujemy najbardziej zaawansowane metody oceny nadwrażliwości pokarmowych. Na podstawie przeprowadzonej diagnostyki Zespół Instytutu Kultury Żywienia Life wspólnie opracowuje optymalny plan żywienia dla każdego Pacjenta. Poza zmianą dotychczasowych nawyków żywieniowych, również, ale tłumaczymy za to, które produkty są dla Ciebie bezpieczne i jak je łączyć przygotowując posiłki.

Aktywność Fizyczna

Nasz zespół fizjoterapeutów i trenerów blisko współpracuje z lekarzami, aby dopasować program ćwiczeń do stanu zdrowia i potrzeb każdego Pacjenta.

Siła Umysłu

Siła psychiczna ma kluczowe znaczenie w proaktywnym podejmowaniu działań mających na celu ćwiczenie umysłu i ciągły rozwój osobisty. Nasz Zespół doskonale rozumie, jak istotne dla osiągnięcia szczytowej formy w każdym aspekcie życia jest równowaga psychiczna.

Rekonwalescencja

Dzięki racjonalnemu podejściu, odpowiednio zaprojektowanej fizjoterapii oraz dostosowanemu leczeniu farmakologicznego nasz Zespół zapewni Ci jak najszybszy i najbezpieczniejszy powrót do zdrowia i formy.

Regeneracja

Life Institute oferuje różne rodzaje zabiegów regeneracyjnych, w tym zaawansowaną terapię komórkami macierzystymi oraz wspomagające zabiegi fizykoterapeutyczne.