Nasza Misja

Pomożemy Ci poprawić jakość życia, abyś mógł żyć dłużej młodo.

Łączymy najnowocześniejsze osiągniecia medycyny z tradycyjnymi metodami leczenia i profilaktyki. Zapewniamy atmosferę wzbudzającą poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Podchodzimy do naszych Pacjentów holistycznie, dbając zarówno o ciało jak i umysł.


Ciężka praca i niewłaściwy tryb życia mogą mieć destruktywny wpływ na nasze samopoczucie. Sukces w życiu prywatnym i zawodowym nierzadko odnosimy kosztem zdrowia fizycznego i psychicznego. Niehigieniczny styl życia (brak snu, nieregularne posiłki, siedzący tryb pracy) ma negatywny wpływ nie tylko na nasze zdrowie, ale również powoduje, że starzejemy się szybciej niż powinniśmy.

Ale nie musi tak być!

Zgodnie z Filozofią Life uważamy, że jeśli poprawisz jakość swojego życia, wpłynie to zarówno na jego długość jak i stan Twojego zdrowia.

„Zdrowostan” (z ang. Healthspan) to najprościej rzecz ujmując czas, kiedy jesteśmy zdrowi. Życie powinno mieć przed wszystkim jakość, a nie tylko trwać długo. Celem Zespołu Life jest zapewnienie wsparcia i rozwiązań, które sprawią, że dodatkowe lata przeżyjesz w zdrowiu mając siłę i motywację do realizacji odkładanych marzeń i planów. Profilaktyka odgrywa ogromną rolę w tym procesie.

Fundamenty Life

Instytut Life

Twój partner w opiece zdrowotnej. Od leczenia zwykłego przeziębienia po zaawansowane terapie biologiczne - nasz interdyscyplinarny Zespół zapewni Ci holistyczną opiekę i dedykowaną diagnostykę, leczenie oraz coaching w zakresie stylu życia. Zadbamy nie tylko o Twoje zdrowie, ale również pomożemy wprowadzić dobre nawyki do Twojej codzienności.

CZYTAJ WIĘCEJ...

Ortopedia

Nasz światowej klasy zespół ortopedyczny diagnozuje i leczy urazy oraz choroby związane z układem ruchu, w tym: kości, stawów, mięśni i ścięgien, więzadeł oraz nerwów. Zespół pod kierownictwem dr. n. med. Roberta Śmigielskiego stosuje najnowocześniejsze metody leczenia biologicznego i techniki operacyjne, w tym autorską metodę rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego.

CZYTAJ WIĘCEJ...

Fizjoterapia

Fizjoterapia jest integralną częścią każdego planu opieki zdrowotnej Life. Dzięki niej możliwy jest powrót do sprawności po przebytym urazie lub chorobie. Nasz Zespół stosuje innowacyjne terapie w zakresie leczenia bólu, rehabilitacji pooperacyjnej oraz zabiegów fizjo- i fizykoterapeutycznych w przebiegu leczenia zachowawczego.

CZYTAJ WIĘCEJ...

Instytut Żywienia

Nasi eksperci w zakresie medycyny żywienia oraz szefowie kuchni blisko ze sobą współdziałają, by opracowywać dedykowane strategie żywieniowe. Chętnie dzielą się swoją wiedzą po to, by nauczyć Cię jak każdego dnia dbać o siebie jedząc smacznie to, co zdrowe dla Ciebie. Każde podejmowane przez nich działanie uwarunkowane jest Twoim stanem zdrowia, preferencjami oraz wynikami wykonanej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ...